Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaziJoe00

    tag

    Sziasztok!

    A legolcsóbb 100 Hz-es Tv készüléket keresem ami elérhető a piacon. Bőven elég a full HD (ha van egyáltalán még Full HD-s 100 Hz és afölött). Játékra használnám (PC).

    Ellentmondásba ütköztem ezért fordulok a PH! fórumhoz. Első TV-et szeretném megvenni és mint mindennel amit veszek alapos vagyok, de itt problémába ütköztem. Lehet én nem látom, de sem az Árukeresőn sem a gyártók honlapján nincs feltüntetve a képfrissítés Hz (biztos van kivétel). Árukeresőn nem lehet szűrni a képfrissítés szerint, úgy mint a monitoroknál, nagy ritkán pedig bele van írva a leírásba. Samsung,LG,Panasonic,Philips,Hitachi,Toshiba stb... és egyedül az LG nél a Tv specifikáció között találtam egy olyat hogy "Képminőségi Index Értéke 100Hz " és gyanús volt hogy egy 150K-s TV 100Hz lenne így hát felpattantam az e-magra és láss csodát ott fel van tüntetve 50 Hz-nek (persze it sem lehet szűrni a Tv-ket herz szerint). Miért nem tüntetik fel rendesen a gyártók a képfrissítést?

  • BaziJoe00

    tag

    1. Tévére szánt összeg, forintban? 200-300K
    2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport) PC-ről autoszimulátoros játékok
    3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál? 1-2 m, méret másodlagos legyen minőségi panel benne
    4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este? nem szempont
    5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e? csak szemből, egyedül
    6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.) egyik sem kell, csak megjelenítő
    7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.) minél gyorsabb HDMI csatlakozás
    8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen? teljesen mindegy VESA mount legyen rajta
    9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.) mindegy
    10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.) válaszidő, "gyorsaság", 1080p bőven elég
    11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)? csak új

Új hozzászólás Aktív témák