Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #18663680

    törölt tag

    válasz erahurka #52557 üzenetére

    Igen, egy nagyon sokoldalú tájékoztatás lenne ez, nem is tudom hány oldal lenne, legalább 50 oldal biztosan. A tv-k operációs rendszerei is összelennének hasonlítva, ezenkívül még médialejátszók is fellenénnek sorolva, illetve ajánlott HDMI kábelek, egy ideális nézési távolság táblázat is lenne, tehát tényleg minden benne lenne, úgyhogy ha elolvassa ezt valaki, akkor egy olyan széleskörű tudást kap erről a témáról, hogy biztosan a számára legideálisabb készüléket fogja tudni kiválasztani. Amiről nem lenne szó, mert szerintem más téma, az a házimozi rész, az erősítők, hangfalak, viszont azért még pár aktív hangfalat ajánlanék benne, hiszen sokszor téma itt, hogy gyenge a tévé hangja, és hogy valami megoldást keresnek.

    Egyébként gondoltam arra is, hogy egy olyan weboldalt csinálni például, hogy "milyentvtvegyek.hu" vagy ilyesmi, csak természetesen valami ingyenes domain-el és tárhellyel, és akkor különböző igények szerint kilehet választani egy listából, hogy például "mekkora méretű tv-t keresel?", "világosban vagy sötétben nézed -e a tv-t általában?" stb. tehát sok ilyen kérdés lenne, és egy algoritmus kiadja a megadott szempontok alapján az ajánlott tévéket. Viszont nincs sok informatikai tudásom, de biztos nem nehéz egy ilyen weboldalt összerakni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák