Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hyena

    senior tag

    válasz Lackooo84 #21090 üzenetére

    Az valoban sok hiteles tapasztalatot nyujthatott szoval erdemes masokkal is megosztani :) .
    Az altalam hasznalt "tvk" kozul a leggyorsabb egy 78 colos LG 4K ipari monitor amin semmilyen OS nincs csak 1 nagy kepernyo az egesz hangszoro, tv tuner minden nelkul.
    Tizent is van szerencsem hasznalni ami valoban gyors de pl szarabb a kep rajta mint mondjuk a sony xe9305 tvn ami most az uj szerzemeny. Amugy erdekes mert pl az uj 55 inches tizen tvre siman feltelepitettem a hbo go appot, ugyanakkor a cimboram 2015os ugyancsak tizen rendszeru tvjere nem lehet feltelepiteni.
    Mellesleg Tizen rendszer eseten is "meselnek" ujraindulo appokrol de en ilyet ezen sem tapasztaltam.
    Nagyon tartottam az androidtol en is hallottam mindenfele dolgot , hogy "ujra-ujraindulgat" stb... de ket het hasznalat alatt ilyen egyszer sem fordult elo, regen talan volt ilyen de bizton allithatom mar nincs.(ezen a tvn legalabbis)
    Vigyazni kell azert az ilyen olvastam, meseltek es hasonlo biztos labon allo infokkal.
    Az, hogy az android milyen gyors vagy lassu tobbnyire tok mind1 mivel a napi hasznalat soran az ember nem is talalkozik vele, en legalabbis sem a menuben matatni nem szoktam napi szinten, alkalmazasok sokasagat sem telepitem ra a csatornak kozotti szorfozest sem preferalom hanem a guide menubol kivalasztva a kivant musort egybol az adott csatornara lepek es ez a resze pl gyors.
    Mivel nem minden fenekig tejfel pl a tavkapcsolo eseten nem estek tulzasba a formatervezok, dolgozhattak volna meg egy kicsit, hogy valami ergonomikusabbat adjanak ki a kezuk kozul.
    Az LG webos amit evekig hasznaltam szimpatikus volt de a sebesseget tekintve eleg megfontoltan viselkedett , nnna persze a jelenlegi webos 4 mar joval gyorsabb.

    harley-davidson-nyiregyhaza.hu

Új hozzászólás Aktív témák