Új hozzászólás Aktív témák

  • Dim

    csendes tag

    Sziasztok!

    Garanciaidőn kívüli D szériás samsung tv-nkre 120e-es javítási ajánlatot tettek.
    Így aztán keresünk helyette valamit. Nem vet fel a pénz, de igények azért vannak.
    Így megpróbálnék valami visszafogott, de korrekt megoldást találni. Árban 100.000 lenne a lélektani határ.
    Napi tv-nézés ill. házimozi felhasználásra. A régebbi készülékhez külön médialejátszó kellett, de ha az új
    ezt csípőből tudná annak tudnék örülni. Giga-tudás, 3d,ívelt képernyő, beépített űrhajó ingyen sem kellene, de szép kép, magyar menü és lehetőség szerint médialejátszó az tetszene.
    Amikor (talán emagon) elkezdtem szűkíteni a keresést nem jöttek a találatok. Aztán itt olvasgatva láttam, hogy pl. 106-os átmérőre van 90e-ért [link]. Ez így elsőre nem tűnik rossznak, de nincs összehasonlítási alapom ill. termékismeretem a többi szóba jöhető lehetőségről. Ami a képátmérőt illeti, eddig 40"-os volt. Mivel árérzékenyek vagyunk felkészültünk rá, hogy mondjuk 32" lesz belőle mire ki kell fizetni az újat. De ha nem kell engedni belőle, esetleg 106-os lesz a kiválasztott az persze nem probléma. Csak az ár ne fájjon.Jelenleg a falat nézzük, szóval örülnék a gyors válaszoknak :)

    előre is köszi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák