Új hozzászólás Aktív témák

  • bazsimano

    őstag

    Sziasztok!
    Bevezető: 80 éves körüli szüleimnek keresek tvt. Nyaralóba, de ált inkább ott laknak mint Budapesten.
    1. Tévére szánt összeg, forintban? 100-150ezer (nagyon max), ha van olcsóbban nem baj.
    2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport) Csak a sima műsőrszórást nézik, azaz parabolán /tányéros :)
    3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál? 1.5 -2 m (max)
    4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este? inkább sötétebb.
    5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e? szemből ha csak 2en nézik :)
    6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.) semmi ilyesmi :)
    7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.) semmi extra , az alap antenn/koax szerintem.
    8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen? mind a kettő jó lehet
    9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.) jó legyen a hangja :)
    10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.) gari, megbizható, könnyű kezelés
    11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)? inkább új

    nem tudom, hogy van-e valami ami ilyen alsób kategoriaju es ajanlott...méretben 40-50" re gondoltam.
    előre is köszönöm a segítséget! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák