Új hozzászólás Aktív témák

  • almafa42

    aktív tag

    1. Tévére szánt összeg, forintban? 6-800k, ár-teljesítmény sweet spot-ra mennék rá. Ha ez feljebb van, az is ok.
    2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport) Sport nézés, Netflix, HBO, konzol
    3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál? 6 méter a szoba faltól falig így kb 5 méterről nézném, 75"-re gondoltam
    4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este? Nappaliban lesz, mindkettő
    5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e? Szemből, de étkező asztal oldalra van, onnan is jó lenne látni.
    6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.) Mint megjelenítő érdekel, magamat ismerve úgyis lesz előtte valami htpc.
    7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.) Erősítővel lesz összekötve.
    8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen? Falon lesz konzollal.
    9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.) Eddig csak Sony TV-im voltak, de nem vagyok márkafüggő.
    10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb. )-
    11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)? Csak új.

    (kicsit loptam az előző hozzászólótól)

    Köszi srácok a a válaszokat előre is. Ha van valami BF akció, az még jobb.

Új hozzászólás Aktív témák