Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz nightshadow #47471 üzenetére

    Érdemes elolvasni a hozzászólásokat is (nem csak ennél a videónál)... továbbra is meglehetősen ellentmondásosak.

    A mozgási "anomáliákat" a vásárlók egy része látja, a másik része nem. Ez persze nem meglepő, mert mindenki más mértékben érzékeny ezekre. (Nekem is van cimborám, akinek amikor mutattam a szaggatást, akkor sem látta. Sokadszorra sem.)

    Amúgy jó, hogy tesztelte Vincent is, mert ő elég alapos szokott lenni! Hozzátéve, hogy az utolsó mondata számomra meglepően nagyképű lett. Azért van rajta kívül a Youtube-on még hozzáértő, és alapos tévé tesztelő.

    Mostanában főleg FOMO videóit kedvelem. Talán azért is, mert mindig teljesen sötét szobában tesztel, ezáltal számomra különösen releváns minden megállapítása.

    Jók az egymás melletti tévé összehasonlításai, és szerintem nagyon reálisan látja a dolgokat; egyes technológiák és típusok előnyeit, és hátrányait.

    (Vincent sajnos nem kicsit elfogult lett a prémium prémiuma, és az OLED irányába az utóbbi időben. Amikor kijelentette, hogy 55 col felett és/vagy filmeket nézni "csak OLED tévét szabad venni", azért az nagyon erős volt...)

    Én még Csucsu54 fórumtársunk részletes beszámolóját várom, aki eddig nagyon elégedett a 65U8QF tévéjével. :K


    Szerk.: Ha nem is részletesen, de már meg is írta. ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák