Új hozzászólás Aktív témák

  • Gypsy56

    csendes tag

    válasz #20221952 #24319 üzenetére

    Tudod vettem egy tévét, nagyon tetszik, és örülök hogy szerencsém volt vele. Nagyon jó megfigyelő vagy, tényleg nem nagyon tetszett, hogy senki nem válaszolt, amikor segítséget kértem. Ezzel együtt nem írtam én sem bántó, sem számonkérő dolgot itt senkinek. Úgy általánosságban talán igen, de ugye akinek nem inge ...
    Hogy miért használtam a fotelszagértő jelzőt? Mert tökéletesen lefedi amire gondoltam. És hogy kire írtam? Senkire konkrétan, ez inkább egy gyűjtőfogalom. Minden témának van ilyenje a fórumokon. Régi fórumos vagyok, ha nem is itt. Itt inkább csak olvasgattam. Ami nekem furcsa itt, az az, hogy mindig van hónap tévéje, ha valakinek válaszolnak, csakis az lehet. Ha olcsót keres megkapja mellé, hogy gyűjtsél még, és akkor csakis az, ha netán drágát, akkor az, hogy minek annyit kiadni, amikor a ... olcsóbb és nagyon jó. És tök mindegy ki válaszol, a mondóka nem változik. A műszaki részt végignyálazva valószínűleg én is erre az eredményre jutnék, de engem pont a VÉLEMÉNYEK érdekelnek. Elég régi vagyok már ahhoz, hogy ne higgyek egyetlen marketing adatban sem, mert tudok egy csomó példát a ferdítésekre, sumákolásokra. Ami után érdeklődtem, az a Harman Kardon volt. Van több Harman cuccom, tudom, elég nagy a szórás a gyártás helye, meg a besorolás szerint is. Amit nem tudok, mi maradt a Harmanból Samsung tulajjal LG-be szerelve. Bíztam benne, valaki csak lesz, aki már HALLOTTA.

    Csak mijafenézd meg azt a hogyishíjjákot, jó lesz az!

Új hozzászólás Aktív témák