Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Radványi

    aktív tag

    Sziasztok!

    Van egy Linksys E4200-as routerem amire kapcsolodik egy Desktop PC kabelen egy laptop es egy tablet.
    A laptopal van gondom sajnos hiaba kapcsolodik a routerhez 10 bol 9 szer nincs internet eleres.
    2 dolgot vettem eszre a savszelesseg leesik 450 rol 6,9 Mbps re illetve nem talalja az atjarot vagy nem kap a routertol.
    A wifi adapter tipusa egy Intel Centrino Ultimate-N 6300 AGN
    A laptop es a router alltalaban 5m en belul van es nincs koztuk semmi akadaly.
    A routeren a legfrissebb gyari firmware van de korabban probaltam masokat is Tomato, DDWRT.
    A tabletnel nem tapasztaltam semmilyen kiesest de ettol fuggetlenul nem vagyok biztos benne, hogy csak software problema van e valamelyik oldalon vagy esetleg hardware problema.
    A router 1.0 verzio nem a legjobb a kategoriajaban de addig amig egy helysegen belul vagyok minden eszkozzel azt gondolom mukodnie kellene stabilan.

    A laptop jart szervizben alaplapcseren es a javitas hagyott kivannivalot magautan az jutott eszembe hatha rosszul kotottek vissza azt a 3 vezeteket (sajnos nem ertek hozza) illetve nem vagyok biztos benne, hogy a problema azota all-e fent eleg szeszelyes neha mukodig 1 hetig is gond nelkul de az elmult par napban szinte alig.

    Esetleg tudnatok javasolni milyen firmware valo hozza a leginkabb illetve ha uj routert kell vennem akkor milyet? Gigabites kellene ami pici lakason belul mukodne.

    Halas lennek ha valaki tudna segiteni mert mar uj router vasarlasan jar az eszem.
    Elore is koszi.

    [ Szerkesztve ]

  • Radványi

    aktív tag

    válasz Gubek-Einste #27122 üzenetére

    Megprobaltam a masik forumon is de senki nem reagalt az irasomra. Mivel te legalabb biztosan olvastad es ugylatom masnak nincs otlete az a kerdesem, hogy ragodjak meg rajta vagy csereljek router? Mert jobb otletem nincs sajnos.

Új hozzászólás Aktív témák