Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gubek-Einste

    Topikgazda

    válasz dave_gahan #94512 üzenetére

    Van néhány szóbajöhető típus (pl. TP-Link RE315, vagy R505X - apropó, ezek között nem találtam különbséget a specben a tp-link oldalán, miből adódik az árkülönbség, erősebb jeltovábbítás?)
    Az RE505X AX-es eszköz, az RE315 pedig AC, ez azért elég nagy különbség.

    Csakhogy sajnos az MR200-ról időközben kiderült, hogy csak v4-től felfelé támogatja a onemesh-t. Bár a tp-link.com-on azt írják, h "a OneMesh™ minden TP-Link SOHO termékkategóriában elérhető egy egyszerű firmware-frissítéssel", de én a v2-tes MR200 routerhez nem találtam ilyet. Tényleg halott ügy?
    Ha nem támogatott akkor sajnos nem lehet semmit sem tenni ellene. Az Asus esetében is ugyan így van az AiMesh támogatottság, ott sem minden verzió/eszköz kapja meg a szükséges firmware funkciót.

    A wifi jel hatótávjának növelése mellett az is cél lenne, hogy ne kelljen konnektálni a különböző nevű hálózatok között.
    Sajnos ez csak mesh hálózat esetében lesz így, hiába ugyan az a két eszköz által létre hozott SSID/jelszó páros, attól még két külön wifi hálózat lesz és nem lesz seamless roaming köztük.

    [ Szerkesztve ]

    Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Új hozzászólás Aktív témák