Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery0505

    tag

    válasz Gubek-Einste #65198 üzenetére

    Köszi szépen a segítséget, végül tegnap megvettem az ASUS RT-AC58U-t. Egész könnyen sikerült beállítani, a bekapcsoláskor meg is jelent az ASUS bejelentkező képernyője. Szépen sikerült beállítgatni a Routert, megy a LAN kábelen, a Wifi meg 2,4 és 5GHz-en is szépen megy. Felajánlotta a Firmware frissítést is, megcsináltam, remélem jól döntöttem, hogy feltettem rá a legfrissebb Firmware-t. Tegnap kicsit megijedtem, mert párszor eldobálta az 5GHz-es Wifit, és újraindult párszor, meg ki-kimaradt a NET, olyankor felbukkant a bejelentkező ablak. De néhány újraindítás után ez úgy tűnik megszűnt. Ma egész nap gond nélkül működött, lehet tegnap a vihar miatt vacakolt a NET. De ma teljesen jó volt. A Digi NET-ünk sávszélessége tényleg 80/80MBit/sec, kipróbáltam a Speedtest programmal. Úgyhogy ez ennyit tud. A Router biztos tudna sokkal többet is, de nekem per pillanat elég ez a sebesség. A tegnapi kis pánikot leszámítva elégedett vagyok vele. Ja, és megtaláltam az AP módot is a beállítások között.

    Még abban kérném a segítséged, hogy a Torrent beállításoknál meg kell nyitni egy portot is a torrentek részére. Ez a uTorrendben be is van állítva, de a routerben nem találtam meg, hogy hol kell. A uTorrentben alul megvan a zöld kis pipa, hogy a hálózat rendben működik, lehet, hogy automatikusan felismerte, és nem kell külön beállítani?

    "Failure is always an option." Adam Savage

Új hozzászólás Aktív témák