Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HPAA

    őstag

    válasz Beri #16016 üzenetére

    vitába szállnék a "8910 nem létezik" -el...

    van , tp-oldalán is csak nehéz megtalálni , létezik hozzá fw-frissítés , meg minden ...

    az hogy mindenre 5 év , azzal meg nem tudok vitatkozni , csak árgépről kinézett kisker
    adatokkal ,miszerint:
    Garancia: 24 hónap
    Szerviz: vásárlás helyén

    igaz találtam ugyan 60 hónaposat is :R

    a problémámmal viszont nem vagyok előrébb , miszerint : mi /van-e különbség a 2 termék közt ? :F

    kinézetre is másképp néz ki :U

    [ Szerkesztve ]

    ************* censored

  • Maksifül

    senior tag

    válasz Beri #16016 üzenetére

    Köszi!

    Vettem egy TP-LINK 1043ND-s routert és örültem, mint majom a farkának. Egészen addig a pontig, míg üzembe nem helyeztem, ugyanis minduntalan megszakadt az internetkapcsolat, pedig látszólag a D-LINK 604-es modem is, meg a router is hibátlanul működött. 30-adszorra sikerült felhívnom a TP-LINK technikai támogatását, ahol közölték, hogy a szakadozás oka a D-LINK és a TP-LINK inkompatibilitásából ered, de már dolgoznak az ügyön... egy éve. Tehát a D-LINK modemek és a TP-LINK routerek nem működnek együtt és mindjárt ajánlottak olyan TP-LINK router+modem kombót /TD-W8961ND/, amit idehaza nem lehet kapni.. meg két TP-LINK-es modemet is /TD-8616 valamint TD 8610/, amiket szintén nem lehet megvásárolni itthon.

    Ezek után gondolkodóba estem, hogy vajon hogy tudnám megoldani a problémámat? Tud valaki olyan okosságról, ami lehetővé teszi a D-LINK és a TP-LINK közötti együttműködést, vagy vigyem vissza a francba a routert és vegyek más gyártó termékei közül valamilyet?

    :R Köszi a tippeket!

    Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

Új hozzászólás Aktív témák