Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz dances #55701 üzenetére

    Néhány hónappal ezelőttig kb. 1,5 évig én is egy TL-R600VPN routert használtam... mögötte egy TP-Link Acces Pointtal.
    Anno a beépített villámvédelem, az FTP kábelek fogadása és a garantált sok éves 7/24-es működés miatt választottam.
    Itt van róla egy 3 oldalas teszt
    Ez egy régi konstrukció (az IPv6 hiánya is mutatja). Egy kis céges belépő szintű router (pl. emiatt nem ismeri a nagyobb hálózatokban alalpnak számító VLAN-t) Ennek ellenére a szolgáltatásait is figyelembe véve nem otthoni használatra lett tervezve. Hanem arra, hogy 7/24-ben minden körülmények között a tesztben leírtak szerint megbízhatóan működjön és vigye a VPN-t is.

    Ha neked nem L2TP protokoll kell (nálunk a cégnél pont azt van :) ) és az IPv6 sem fog hiányozni... akkor megfelelő lehet az egyébként viszonylag lassú NET-ed mellé.
    Az enyémet pl. fél áron 2 hetes cseregari mellett odaadom... ha ki akarod próbálni... Ez esetben írj privátot.
    Az 1043ND-nek a VPN-es képességeiről nem tudok semmit... de elég olcsó és annak pl. az antennát le lehet szedni és a WiFi-t ki lehet kapcsolni benne.

    Meliora sunt bono inimica

Új hozzászólás Aktív témák