Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisgyerek85

    senior tag

    válasz mceely #4547 üzenetére

    Nagy dilemma előtt állok most.

    Először optoma hd600x-et akartam rendelni nagyon jó áron pixmániáról, de mire rendeltem volna már levették a terméket. Így maradt az acer5630bd.
    Utóbbi két nap alatt elolvastam 1500-1700 hozzászólást (most már nagyjából képben vagyok mindennel :) ) és félek, hogy a 170cm széles vásznamon túl fényes lesz az acer projektor. (ha így lenne akkor szűrővel ki lehet küszöbölni.? )
    Elvileg már simán lemondhatom (mert ha a rendeléstől számítom, aug10. a szállítás időt 6-8munkanapot írtak. Ezt amikor rendeltem "raktáron státuszú" volt "rendelésre" több nap van megadva náluk. Beszéltem velük, hogy mikorra várható az érkezése és azt mondták,h legkésőbb jövőhét szerda. Rendeléstől kell számolni a kiszállítás idejét vagy amikor ők visszajeleztek? Ez aug 12.-én történt meg.

    Na de, hogy miért lett még nagyobb a dilemmám? :) Hát, mert a vaterán full új optoma hd600x tudnék venni. Jobb áron mint ami a pixmánián kint volt jó egy hete :C

    Sajnos erre nem láttam válaszokat. Pedig most engem nagyon érdekelne. 3d téma azért annyira nem érdekel csak ilyen érdekességképpen jött és amúgy sincs hozzá sok anyag. (viszont már 2db dlp link szemüveg is meg van rendelve) Szóval optomán nem lenne annyira nagy fényerő 3d-n, de sima 2d miatt meg nem kellene félnem, hogy kiég a szemem.

    Akinek optoma hd600x vagy más 3d ready projektora, egy médialejátszója és dlp link szemüvege van az legyen már kedves és próbálja ki, hogy tényleg lehet 3d-t hajtani médialejátszóról és nem csak pc-ről.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák