Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton

    nagyúr

    válasz _Smooth #27721 üzenetére

    Amit még érdemes nézni 3D-ben:

    - Enchanted Kingdom (számomra eddig a legjobb természetfilm)
    - David Attenborough kiadványok (Galapagos, Conquest of the skies, stb)
    - Dínós, animációs filmek, LG, Sony, Pana demók, általában jó a pop-out :)
    - Ultimate Wave Tahiti
    stb.

    Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

  • m3ss

    veterán

    válasz _Smooth #27721 üzenetére

    koszi az infokat.
    nekem is legjobban vmi viz alatti dokumentum jott be imax-ben, ahogy uszkalt a kamera a hinarok kozott...varazslatos ocean 3d is jol nezett ki vetiton.

    dobozos mutatvanyt majd kiprobalom :DDD erre nem is gondoltam hogy 3d-nel meg nagyobb gond lehet. szoba itt sem idealis, vetitesre sem. barack szinu falak, plafon, feher radiator kozvetlen a vaszon alatt. kovetkezo helyen tobb lehetoseg lesz remelhetoleg. fekete vasznat hogy oldod meg, hogy kulturaltan nezzen ki a nappali, ha nem hasznalod? bar 2 oldalra elhuzva frontok moge, lehet nem is lenne annyira vallalhatatlan.
    mennyire ultok kozel, mekkora a vaszon? 50-es tv-nel en is ugy ereztem, hogy vagy 1.5 meterre kell lennem, hogy igazan jo legyen a 3d hatas. 106 colon nem vettem eszre nagy kulonbseget 2.5 es 3.5m kozott.

    en probaltam samsung vr megoldasat, amibe mobilt kell tenni. tererzet az sokkal sokkal durvabb, mint szemuveggel. nehez igy elmondani, osszehasonlitani. olyasmi, mintha 5x akkora kepet neznel. jol bele is lehet szedulni/faradni. jatek kozben le kellett ulnom :) de felbontas, meg fps miatt ennek egyelore nem sok ertelmet latom.

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák