Új hozzászólás Aktív témák

  • Vhiktor

    veterán

    válasz LuSa #55753 üzenetére

    Az utolsó mondat természetesen nem Neked szólt, meg seniknek sem, csak szarkazmus volt. :R

    Sajnos nem tudn mi hozza elő, csak tippek vannak rá, illetve a megelőzésére is.

    Én ezért javasoltam, hogy használt Sonyt csakis kimérten lenne szabad venni, vagy úgy, hogy az illető pontosan tudja, hogy milyen képet kell tudnia az adott modelnek vetítenie, mert millió közeli összegnél ez a hiba szerintem egyáltalán nem vicces, hacsak valakinek nincs az ablakon kidobandó ennyi pénze, de akkor inkább költse jótékonyságra mint dobja ki az ablakon.

    Persze az is más tészta, ha az illető vásárlás elött megnézte és tetszett Neki így is a kép, akkor annak nem kell ezzel a hibával foglalkoznia, mert számára így is tökéletes volt az élmény és ez a legfontosabb, hogy saját magunk elégedettek legyünk. :R

    [ Szerkesztve ]

    ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

Új hozzászólás Aktív témák