Új hozzászólás Aktív témák

  • Rae Apofisz

    csendes tag

    válasz #53172992 #1 üzenetére

    Eleinte nekem is járt az agyam,kerestem kutattam mi a legjobb vir kereső,tüzfal,ilyesmi.Aztán rájöttem valamire.Miért is kell nekem mondjuk tüzfal?Hogy ne kutakodjanak a gépemen.Hehe,dehiszen nincs is semmi olyan ami titkos,fekete meg ilyesmi.Akkor meg minek? Kizárolag Free progikat használok.Leszámitva a nod32 őt,mert az megvettem,az 1 éveset.Van egy link,ahol lelehet tesztelni a tüzfalat,hogy megfelelő-e.
    http://idg.hu/network/biztonsagportal
    Nekem csak windows os tüzfalam van,+ a nod32,meg 1-2 spyware akármi,azok is free-k
    Ennyi bőven elég.Elkell tudni dönteni mit akar az ember a neten.Eddig soha nem volt gond a tüzfalammal.Sokan szidják,de szerintem megfelelő.Amire kell arra jó.Amiket bekaptam virusok azok meg tulajdonképpen az én hibámbol voltak.Nem jó helyen jártam,meg akkor még nem nod32-öm volt.Valami más.Ami nem magyar volt.Mivel kukkot nem értek angolbol,hát ja,next,igen,hogyne,tovább,ja,persze,hogyne.......aztán jött a trojai,meg a baggle.:)
    Ebből csak azt akartam kihozni,hogy vannak dolgok amik ha fizetsz érte olcsobb mintha nem fizetsz.Én tipikus free meggyözödésü vagyok,de mégis azt mondom,ha kell márpedig kell,egyszer rákell áldozni.Aztán nincs rá gond.

    RA

Új hozzászólás Aktív témák