Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyulnyulu

    senior tag

    válasz HeroBen #66080 üzenetére

    Igen,te jól fogalmaztad meg a dolgot,de ha visszaolvasol,akkor ott "intelpistikék 22 éves tapasztalattal" osztottak rendesen,ész nélkül,a cpu banchmark ban az ominózus fx 9370 felett nincs i5 sőt i7 ek is vannak alatta.De váltig állitották,hogy bármelyik i5 elveri az fx et.kérdem én,mit keres itt az ilyen ember? Ha nem ért hozzá,olvasson utána,de hülyeséget ne akarjon megetetni velem.mondom úgy,hogy régi I5-750 et cseréltem le én is fx 8350 re anno és ég és föld volt a különbség a 2 proci közt az fx javára.a legujjabb i5 ök(6600k) talán elveribaz fx csúcsot,de az általuk leirt példányokat a 8350 is csúnyán elveri,és akkor az árrol még nem is beszéltünk,amd csúcs proci lappal hűtővel olcsóbban jön ki mint a vele egyszinten lévő i7 proci,és akkor beszélgethetünk a kupaktalanitásrol, a puposodó procikrol,magok közti 10 fok hőmérséklet különbségröl stb,én még mindig azt mondom hogy full hdban játékra vigan elég az amd,olcsóbban,tudom többet eszik(kB hqvi300ft al) de sose vesz fel 220 ezt bizonyithatom,és 60 fok felé sose tudtam vinni aida64 100% terhelésnél sem az amdt.

    privátra illik válaszolni

Új hozzászólás Aktív témák