Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mark023

    tag

    válasz Hobbbyt #59204 üzenetére

    Igazad van. Nincs ellenfele jelen állás szerint. Az Amd csikszélességgel még mindig hadilábon áll. Az intel lépéselőnyben van, de én pont fordítva látom ezt. Régen is ugyan ez volt a helyzet. Athlon Xp és duron modellek simán verték az akkor fejlesztésben lévő HT inteleket pentiumokat, majd bevezette a 64 bites 2 magos első processzorait amit az intel átvett és megváltoztatott névvel futtat. Viszont itt beleütköztek a saját technológiai határukba, már mint az amd. Az intelnek megvolt az akkori esze, hogy csak befagyasztotta az akkori fejlesztéseit és időben váltottak át a régi rendszerükre, amit a mai napig élvez. Amd-nek nem volt más választása így ezért is vásárolta fel az Ati-t, hogy legalább egy szegmensben legyen jók. Egy szó mint száz, én biztos, nem tolnám ki! Egy meggondolatlan lépés és hamar elvész az a lépéselőny. Érezhető, hogy az Amd ott van a sarkában és folyamatosan fejlődik. Ha én kezdek el egy fejlesztést hamarabb és hamarabb is végigviszem, akkor hamarabb is tudom eladni, így több bevételhez jutok. Nekem ez lenne a gazdaságpolitikám.

    Amit te szereztél, csak is te tudod elveszíteni.

Új hozzászólás Aktív témák