Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jocomen

    aktív tag

    válasz Sinesol #54535 üzenetére

    Nem tudom megcáfolni amit írsz, de a linkelt cikkben nem említenek ilyen rejtélyes akadást a 2magosokon.
    Amúgy C2D-n e nélkül is a 25-30 átlag fps, sem éppen folyamatos.
    Jelenleg én sem tartom elégnek WatchDog-hoz a pentiumot. Egyszerűen azért, mert 54 fps, az ilyen speckó akadás nélkül se az igazi. De ugyanúgy a 4magos Athlon / Phenom-ot sem!
    Ha igaz ez a szál-lefoglalás, akkor a kötsögösködés azért mehet a Ubi részéről szerintem, mert valamelyik cég megkérte rá. Amd gyengébb magokat gyárt, és többet pakol bele, ezért érdeke, h minél előbb fogyjanak el a szálak csip-csup dolgokra. Intelnek esetleg azért, h vegyél drágább típust.
    Ha ez a szál-lefoglalósdi tendenciává válik (amire van esély), akkor muszáj lesz kicsengetni a többletet a többszálas procikért, miközben a teljesítmény ott marad kihasználatlanul a 2magosban.

    Nem favorizálni akartam a Pentiumot. Átmeneti szükségmegoldás csak. De az kilátszik a grafikonból, h jobban teljesített, mint a 760k, pedig előre leszólták páran, h el se indul majd rajta.
    Az akadást én nem venném készpénznek csupán a C2D esete alapján (bármi is volt abban a hírben). Jó lenne, ha valaki tudna tapasztalatot írni, h mennyi igaz ebből.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák