Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • N_A_S

    veterán

    válasz Qru #25524 üzenetére

    Köszönöm a korrekt választ. :R

    Volt már Q6600 -om, szerintem "találkoztunk" is valamelyik tuning topicban. 4GHz-en hajtottam anno egy G0-át, léggel (ASUS P5K-E Wifi + SilentSquare). AC Freezer 7 Pro -val se tartom lehetetlennek a 3.6-ot. Elég szellős a házam.

    A 4 magot nem tartom fontosnak. Lehet hogy maradok egy E5500-nál és próbálok kihozni belőle 4Ghz körüli órajelet. Előbb utóbb úgyis platform váltás lesz. Talán jövőre. Csak addig akarom kihúzni a S775-tel amíg az intelnél tart ez a foglalat mizéria.

    darál0w:
    ASUS-ról váltottam Gigabytera. P5K-ból szinte végigment a kezem alatt a teljes paletta, aztán gondoltam megpróbálkozom a Gigabytettal. P35-DS3L = kuka, adtam még egy esélyt a Gigának és vettem egy P35-DS4-et. Az sem volt az igazi, végűl itt kötöttem ki. Yorkfield alá az egyik legjobb lap állítólag. Alapvetően elégedett is vagyok, bár az OS X valahogy az ASUS-okat jobban komálja.

    Alap weboldalakat készítek (próbálkozom), ritkán game, net, film, stb.. Ehhez nem kell erőmű. Ezért is váltottam 2 éve a fenn említett rendszeremet E1400-ra, no meg azért mert meguntam a 3DMark pontok hajkurászását... :))

    [ Szerkesztve ]

    https://tinyurl.com/phnas

Új hozzászólás Aktív témák