Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz DudeHUN #99685 üzenetére

    Éppen ezt mondom, hogy aki most rak össze gépet, mindenképpen 12. gen legyen, de ha valakinek már van egy kész gépe, teszem fel pont egy 10700 - as procival, nem sok értelme van cserélni, beleölni akár 60 ezret is mondjuk egy 12600k - ba, hiszen a 10700 jó esetben sem adható el többért mint 70 ezer használtan. Erről szól az egész, nem többről. Érzelmi kötődésem nincs, de a két gyerekemnek 10700 - asaik vannak mint már írtam, és nem szándékozom egyelőre lecserélni 14 évesen a Fortnite, Minecraft, Phasmaphobia, Hello neighbor, Cuphead, Fall Guys, stb. játékok miatt. A 10700 - at egyelőre még nem igazán körözi le egy 12600k, a 12900k már igen, és nekem, aki rengeteg komoly címmel játszok, úgy éreztem meg kellett lépnem egy nagy beruházású cserét minden téren. Tényleg nem kell ezt túlragozni, peace :) Ja, és ha azt nézzük, akár egy 8400 - as procit is lehet ajánlani (lényegében utánad dobják már) annak, aki olyan játékokkal játszik, amelyeket lazán elvisz, plusz nincs egy 1650 super - 2060 - as kártyánál nagyobb mellette, és a max felbontás FHD 60-75hz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák