Új hozzászólás Aktív témák

  • Renachan

    friss újonc

    Sziasztok!

    Van egy 6 éves pc-m, és elromlott az alaplap benne. Socket 1150es, magyarul újonnan már nem igazán tudok venni. Használtan 10-20e forint lenne, de azt mondták, hogy olyan 60e forintért tudok venni egy jobb alaplap-memória-processzor hármast. Szóval milyen processzort ajánlotok? Most egy intel core i5 4440 3,1GHz/6mb BOX s1150-es van benne. Elsődlegesen játékra használnám (wow, wot, minecraft, steames kisebb játékok stb.) meg tanuláshoz szükséges dolgokra (onenote, youtube, word, power point stb.). Most egy raedon 5770es videókártya van benne, memória: RAM DDR3 4GB 1600 MHZ KINGMAX (alaplap cseréhez gondolom ezt is ki kell cserélni, ha tudtok ajánlani azt megköszönném). Tápja: ATX 450W CHIEFTEC CTG45080PB aPFC 12CM OEM. Alaplapot meg a processzorhoz vennék majd.. Az egész (memória alaplap processzor) szeretném, ha kijönne nagyjából 60-70 ezer forintból. Új processzort szeretnék, a régit meg eladni. Ha olcsóbban tudnék venni sokkal jobb használt processzort, akkor elgondolkodok rajta.. Nem szeretnék tunningolni mert úgy tudom, akkor elveszik a garancia rá.

    Köszönöm szépen előre is a segítséget! :)
    Ui: Bocsánat ha túl hosszú voltam vagy valamit rosszul írtam, nem annyira értek az egészhez..

Új hozzászólás Aktív témák