Új hozzászólás Aktív témák

  • macska

    tag

    válasz Ereshkigal #1674 üzenetére

    2.0 esetében, a régi szép időkben a kártya a felét hozta az alaplapinak, igaz PCI portról. Szerintem a PCI-E port bírja már a sebességet simán. Egyébként nézheted a teszteket, a lényeg alapvetően az, hogy tényleges másoláskor mit hoz a ketyere. Nem szabad túllihegni. A teszt arra jó, hogy mutatja, hogy az eszköz hozza azt, amit tudnia kell. Nálam így derült ki, hogy az első Silicon Power-em egyértelműen rossz volt, és ez a gyakorlatban is látszott pendrive-ra másoláskor. Kicserélték, és kisebb nagyobb egyéni használati zökkenőkkel, most már okés a cuccos. Van amikor 28MB/sec-kel másol, de 85-90% hozza az átlag 45-50 MB/sec-kes írást a pendrive-ra másoláskor nagyobb file-ok esetén. Szóval, az, hogy 3.0 sebességű cuccost vettem, hogy az írás is gyors legyen, megérte. 32GB-ost is ezért vettem, + olcsóbb volt, mint ugyanez 2.0-ban. + volt 3.0-ás kártya a gépben, csak eszköz nem volt, ami kihasználja. :D + a 8GB-os pendrive-ot kinőttem. :D
    Visszaolvastam anno a fórumon 10 oldalt, plusz néztem teszteket, megvettem, és alapvetően ma már jól müxik a cuccos. Hozza azt, amiért vettem.

    [ Szerkesztve ]

    macska

Új hozzászólás Aktív témák