Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Memphis

    tag

    Sziasztok,

    kéne nekem egy olyan nyomtató, ami tud szkennelni és fénymásolni is. ilyen multifunkciósba ti milyet ajánlotok? irodai célra kéne, tehát nem mindegy a toner ára sem.
    én 30-40 között gondolkodtam? az lehet reális? vagy azért csak megbízhatatlant kapok?

    köszi előre is.

    Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

  • Memphis

    tag

    Sziasztok!

    kinéztem egy nyomtatót, irodai célra, de azért nem nyomdai szint. szerintem a havi 2-300 oldal ami úgy reális lehet.

    mit szóltok hozzá?vélemény?esetleg tapasztalat?

    [link]

    Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

  • Memphis

    tag

    Sziasztok,

    a véleményetekre lennék kíváncsi. Irodai célra szeretnék multifunkciós nyomtatót vásárolni. Bőven beérem csak fekete nyomtatással, tehát a színes az csak opcionális. Havi szinten még nem tudom mennyit fogok nyomtatni, mert a cég most indul. de legyen mondjuk havi 500 oldal.

    Két lehetőség között akadtam most le egy picit ( de ha van jobb javaslat, szívesen veszem).

    1. HP Officejet pro 6830

    Pro: masszív, mindent tud, gyors, közel 20 ezerrel olcsóbb mint a második opció

    Kontra: 12 ezer forintos patronnal 1000 oldal nyomtatás

    2. Epson L355

    Pro: kezdő csomag 12000 oldal feketére elég (ha ez igaz), további tinta is olcsó, mindent tud

    Kontra: nagyon törékeny, nem túl masszív ház, drágább mint a HP

    Nem olyan jellegű véleményekre lennék kíváncsi, hogy de számold már ki mennyiért nyomtat......
    a számokat én is ismerem, és el is végeztem a szükséges számításokat. Engem inkább az érdekelne, hogy kinek milyen tapasztalata volt a nyomtatókkal. mennyire szerviz igényesek, mennyire egyszerűen kezelhetőek, vannak-e gyári problémák velük. Ugyanis most csak példának, az epson nagyon szimpi, de amikor felemeltem a fedelét, hogy megnézzem hova kell tenni a szkennelésre szánt papírt, azt hittem ketté törik a kezemben. nagyon olcsó a felépítése. de kérdés, hogy csak érzésre, vagy tényleg?

    előre is köszi

    Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

Új hozzászólás Aktív témák