Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • valory

    tag

    sziasztok, multifunkciós nyomtatót szeretné venni: a két jelölt: Canon pixma 150 és Lexmark 1190

    kérdéseim:
    meik a megbízhatóbb
    meikbe szárad nehezebben bele a tinta (mert ugyebár nem nyomtatnék minden nap)
    meikhez olcsóbb a patron

    leginkább szöveget és táblázatot nyomtatnék, meg 1-2 fotót meg ilyesmit szkennelnék

    Válaszaitokat előre is kösz!

    kényelmesebb a biztonsági öv, mint a tolószék!!! "Őszintén szólva, inkább azért kritizáljanak, hogy dominálok, mintsem azért, hogy lassú vagyok." (M.S.)

  • valory

    tag

    1. Tintás vagy lézer?
    (Multifunkciós) lézer
    2. Fekete vagy színes?
    Fekete
    3. Mire használnád?
    Szöveg
    4. Mennyit nyomtatsz hetente/havonta?
    Heti 20-100 oldal
    5. Mennyi a leghosszabb idő, amíg állni fog a nyomtató?
    2-3 hét
    6. Milyen funkciókat vársz el?
    Funkciókat nem igazán (leszámítva a szkennelést, másolást, de mivel multi, ugye ezt tudja), inkább hosszútávú megbízhatóságot és a lehető legolcsóbb karbantartást.
    7. Mennyi a keret?
    30-35k
    8. Árérzékeny vagy?
    Igen.
    9. Preferálod az utángyártott, vagy épp ellenkezőleg, a gyári kellékanyagokat? Esetleg utántöltögetni szeretnéd?
    Én töltögetném, ezért fontos, h "tudja" ezt a funkciót.

    Van egy Canon Pixma MP150 multi-nyomtatóm, ami lassan kezdi megadni magát (tudom, egy őskövület), ezt szeretném lassan lecserélni egy multifunkciós lézeresre, a fentebb leírt kritériumoknak megfelelően.
    Ismerős ajánlására eddig csak HP és Cannon gépezetekben gondolkoztam, de nem zárkózom el más márkáktól, ezért is az összefoglalóban ajánlott Brother DCP 1622WE és egy HP LaserJet Pro MFP M28a között gondolkozom.
    A legfontosabb kritérium a hosszútávú megbízhatóság és az olcsó, itthoni töltögetés (nyomtatási minőség nem számít).
    Ki melyiket ajánlaná és miért? Esetleg más típus/márka is szóba jöhet.

    Előre is köszönöm a válaszokat.

    kényelmesebb a biztonsági öv, mint a tolószék!!! "Őszintén szólva, inkább azért kritizáljanak, hogy dominálok, mintsem azért, hogy lassú vagyok." (M.S.)

Új hozzászólás Aktív témák