Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    válasz PociAti #16737 üzenetére

    Hi, köszi az infót, pont szerkesztés alatt írtad, és én is ezt a 2 típust találtam(vagyis 1622WE fekete/1623WE fehéret)
    Az összefoglalóban lévőeket elkezdtem pásztázni, de feladtam mer elég sok csak nyomtató és scannelni nem tud.

    Kocsi példa rendben van, tudom, hogy aki ért hozzá, mit Te/Ti a topicban hagyadkozom a sok-sok éves tapasztalatottokra, mert nekem is mindig jönnek, hogy tegyek össze "gamer gépet 150-ért 4k-s monitorral"... :DDD
    Akkor szoktam én is hasonló példákkal dobálózni.
    Meglesem őket tüzetesebben és akinek megy a nyomtató beszélek vele.

    Ksözi a segítséget. :R

    [ Szerkesztve ]

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

  • stigma

    addikt

    válasz PociAti #16737 üzenetére

    Hi, akkor 2 apróság, mert lehet meg tudtam győzni ismeröst, hogy vegye a Brother DCP-1623WE nyomtatót 50k-ért.
    Youtube bemutató alapján amire kell tökéletes lenne, viszotn 2 gyorskérdés ami nincs a videoban, és ismerösöm kérdezte, hogy:
    - Ha pár hetet max 1-2 hónapot állna a nyomtató, mert nem tartozkodik otthon, akkor nem szárad bele a festék ugye?
    - Ez lehet láma kérdés lesz, de scannelés esetén,ha gépről indítom a scennelést, egy színes doksit színesbe scannel be ugye?

    Mivel Monocsak fekete fehérben nyomtat, ezzel tisztában vagyok, illetve a srác ahogymutatja az appokat az is tökéletesnek tűnik.

    Ész érvek mellett szól amit ti is mondtatok, hogy:
    Brotherben van egy patron/tonel ami 1500 oldalt képes nyomtatni.
    Amit én akartam 25k-ért (TR4551 )ott egy kis 180 oldalas patron van, ehhez viszonyítom a Brothert akkor még marad 1300 oldal kb, ami 3 XL-es patron, ami 3x7500 FT, mert annyi bele a fekete. Így ha sokat nyomtatok akkor Brother kb 3-4ezerrel kerül többe, de sokkal olcsóbban nyomtatok, amiben igazatok van.
    Én hajlok mindenre, mint látjátok, :D csak az ész érveket kell ismerösnek elmondani.

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák