Új hozzászólás Aktív témák

  • edeleny

    őstag

    válasz epzon #6273 üzenetére

    Nem értem a hangnemedet!!

    Tegnap este tettem fel a kérdésem, mert tudtam, hogy ma menni akarok venni egyet! (iskolai cuccokat kellet nyomtatnom, a gyerkőcöknek, és a nejemnek!)
    Nem értek hozzá ezért kérdeztem! Egy dolog adott kapaszkodót, a cimborámnak kb 4-5 éve van egy Canon nyomtatója, ma is 350 ft-ért veszi hozzá a patront és azóta is hibátlanul műxik!! (sajnos már ő is annak a típusnak az utolsó példányait vette meg!)

    Sajnos a boltba vagy ez volt, vagy egy Epson, illetve 30 000 feletti gépek! Nyilván való volt a választás!

    Ne védd, mert a melóhelyen több nyomtató is van, (nem Epson) sokszor előfordult, hogy már nem nyomtatott, mert nem volt benne tinta, de a nyomtató nem rinyált, kiadta az üres lapot és nézett rám bús szemekkel!!!! :)

    Attól még lehet hogy az Epson a világ legjobb nyomtatója, de hogy én nem fogok még egy olyat venni az tuti!!
    És ez nem a miatt van hogy tönkrement, mert fogyasztói társadalomban élünk, pont a dupláját mente a tervezettnek ( 1 év garancia)

    P.S:
    (gyári patronnal is megcsinálta hogy érzésre lötyögött benne a tinta mikor a kukába került!!)

    Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

Új hozzászólás Aktív témák