Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz csdm #3172 üzenetére

    Szia.

    Én is ugyan ebben a cipőben jártam nem rég, nem értek hozzá, és nem tudtam milyet vegyek. Végül vettem egy Epson AcuLaser M1200 lézernyomtatót. Kis utána olvasás után ez volt e legmeggyőzőbb, és nem bántam meg. 13-15 ezer körül már lehet kapni, csak feketét nyomtat, jó minőségben, és gazdaságosan. Ami benne van gyárilag toner (ez lézernyomtatónál amibe van a festék anyag, nem patron hanem toner ) 900 oldalra elég. Ha kifogy, és veszel bele akár újat, akár utángyártottat, akár feltölteted már nem 900 oldalra elég hanem 3200 oldalra. Gyári az drága bele 15-20 ezer körül van ami csak pénzkidobás lenne megvenni. Utángyártottat már kapsz 7 ezer forint körül, és ugyan olyan jó minőségű. 15 ezer oldal után kell benne valami alkatrészt cserélni. Én havi 150-300 oldalt nyomtatok vele, ha átlag 200 oldallal számolok akkor több mint 6 évre elég, szóval így nem is érdekel mi az az alkatrész mert 6 év után gondolom már inkább lecserélem. Szóval így bőven ennyi, én nem bántam meg hogy megvettem, csak ajánlani tudom, szépen nyomtat, és villámgyorsan. ;)

Új hozzászólás Aktív témák