Új hozzászólás Aktív témák

  • moleculez

    veterán

    Sziasztok! Szeretnénk venni egy normális nyomtatót. Tudjátok, amire csak úgy ráküldöm az anyagot, és...csak úgy kinyomtatja. Eddig tintasugaras nyomtatók voltak/van itthon, de minden nyomtatás előtt beverek 2 Rivotrilt / Valeriánt, fohászokat, és/vagy imákat végzek. Idegileg kivagyok, ha nyomtatni kell. A gondolattól is. Egyet falhoz basztam már. (Akkor még nem volt még a fenti rituálé). Volt Canonos ismerősöm. Vudu-babába szőttem a haját.

    Vágyaim (nyomtatás terén):
    Szóval legyen AirPrint, mert Alma-zsuzsik vagyunk.
    Meg egyszerű Wifi setup, igaz azt csak egyszer kell, de na'.
    Nagyrészt feketefehért nyomna, de néha színest, akkor sem a NatGeo-nak referenciát, hanem doksikat/ábrákat, amikben előfordulHATnak színek. Néha.
    Hetente 20-40lap.
    Legyen megbízható, mint egy keleti autó. Én adok neki papírt, meg tintát, Ő pedig nyomtat. Igénytelen gépállat legyen. Nem kattog/zakatol, mint egy szovjet ipari varrógép, csak kiköpi azt a darab papírt amit rábízunk.
    Ár: nem az hogy nem számít, de mennyibe kerül egy ilyen cucc? Milyen típusú nyomtatót keressek? Mennyi az üzemeltetése? Rászánjuk, csak legyen jó.
    Ja, tudjon, másolni/scannelni alap szinten, néha előfordul ez is.
    U.i.:
    A Vudu baba még megvan. Csak ha valaki Canon Inkjetet akár ajánlani, erre azért gondoljon.

    [ Szerkesztve ]

    Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

Új hozzászólás Aktív témák