Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dtracer

    tag

    Sziasztok!

    Surface Pro 4 alternatíva érdekelne, a feleségem számára.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Karácsonyig.

    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    Nyilván 340-nél nem drágább, amiért egy M3-as SPro4 már kapható

    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
    Web, Chat, Sim City 4

    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    Az SC4-nek nincs nagy gépigénye

    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    Az ellenségemnek sem kívánok TN-t. Természetesen IPS. Szerintem jó lesz a 12,3 hüvelyk is, nem számít a méret.

    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    A feleségem azt mondja, hogy nem fogja hordozni, de nyilván eszébe fog jutni, hogy ha már notebookja van, akkor már akár cipelhetné is.

    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    Win10

    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    Előnyben részesítve az SSD, 120 G bőven elég lesz.

    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    Nem kell 2-in-1-nak lennie, jó a notebook is. Billentyűzet viszont kell, tablet nem jöhet szóba.
    Webkamera jó lenne.
    Nem tudom, mennyire lenne plusz igény ha ventilátormentes lenne, mint a Core M3-as Surface.

    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    Használt is jó. Ne legyen több 2-3 évesnél.

    [ Szerkesztve ]

  • dtracer

    tag

    válasz Khelben #120039 üzenetére

    (#120039) Khelben: Jogos, nem írtam. Arra lennék kíváncsi, hogy olcsóbban is lehet-e valami hasonlót kapni. A 2-in-1 nem elvárásom, és az nem tudom, mennyit adott az árához. Amúgy mi a véleményed, túl van-e árazva?

Új hozzászólás Aktív témák