Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peddy789

    őstag

    válasz rolixxx #92837 üzenetére

    Hát elösször is azt döntsd el kell e neked a videókártya bele, akarsz-e majd játékokat futtatni. Crysis 4 tuti nemlesz, meg igazábol fullHD játék is necces de a 840m azért már játék belépőnek hívható.

    180as kategóriában választás előtt álsz a minőség-tartósság-stabilitás kontra hw teljesítmény fronton.

    probook gyenge hw, kis teljesítmény de stabil-tartós++

    teljesítmény, inspiron, pavilon, de fosabb ház, összeszerlés, zsanér stabilitás stbstb

    Ha hozzáraksz a 180hoz, 230-250 körül már van olyan asus ami korrekt teljesítmény melett, fém ház, normális hűtés, tehát jó teljesítmény és stabilitás általánosan. Ha 3-4évre akarsz gépet én lehet inkább hozzáraknék ennyit.

    A fuji az más árkategória.

    A dell-t 3xxx/5xxx szokták ajánlani a pavilonal szemben, de őszintén nemtudom van e rá valós ok, vagy csak a +1év garancia.
    Én ahogy megfogtam eszméletlen szar a dell, az igazi fröccsentett fostenger. Menj el media marktba vagy más kiállító helyre és nézd meg az alaplap stabilitását a gépháznak, össze vissza nyeklik. A pavilon jóval stabilabb, de persze itt se szabad azt várni hogy igazán jó legyen, mert az a fémházas 240ezres asus g551-nél kezdödik, és az 500ezres workstationöknél fejeződik be.

    A probook is félig fémházas, viszont a kijelző mögötti matt gumiszerű anyag nagyon nagyon könnyen karcolódik véglegesen, és pl ha ovatlanul rakosgatod el táskába szerintem 1éven belül elég undorítóan néz ki, jobb lenne ha valami sima műanyag lenne. (teljesen magánvélemény)

    Mindenképpen nézd meg amugy élőben a gépeket hogy értsd, nem csak a belső hw elemeket kell nézni mint pc esetében.

Új hozzászólás Aktív témák