Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolly444

    aktív tag

    válasz sutyesz96 #65710 üzenetére

    Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    2Hét múlva.
    Maximális keretösszeg Ft-ban?
    165.000Ft
    Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
    Játék(nem a 2014es 8GB VRAM-os gépigénnyel) Kissebb játékok videózása utáni renderelési folyamatok(nem 2 órás esti gameplay-t fogok renderelni.) Azaz erős proci és jó Vidikari
    Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
    Igen, pl: Mafia II MW3 BF3 BF4 Far Cry 3 NFS MW2 GTA IV és társai játéktól függően alacsony-medium(régebbi esetén persze high :DD) A gépigényeket azért raktam hogy kb lehessen látni mit akarok vinni rajta. Persze videózni ezeket nem feltétlenül akarom. Arra ott vannak a régebbi olyan játékok amikkel millió órát és féleképpen lehet játszani.
    Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
    Teljesítmény egyrész másrészt pedig sokat lesz hurcolászva akár egyik szobából a másikba akár át haverhoz stb.
    Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
    Mivel nem fér bele a keretbe nem.
    Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
    15,6" körül. Fényes?Matt? Nekem aztán mind1 ha süt a nap akkor sötétítő be vagy átmegyek másik szobába. Elvégre azért Noteszgépet veszek nem asztalit. Nemde?
    Notebook tömege?
    Ne legyen túl sok mivel ha az ölembe itt-ott nézek vele filmet ne szakadjak meg és pakolászva lesz
    Operációs rendszerrel vagy nélküle?
    Nélküle, vagy vele. Oly mind1
    Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
    500GB minimum de 1terrának jobban örülnék. 4GB ram minimum. Optikai kell. Ebből az egyből nem engedek. (én sokszor a CD/DVD írás híve vagyok. Az megmarad a pen-t pedig nem halmozhatom :D Drága mulattság lenne. Felhőhöz net kell. Amivel mire leszedem/felteszem sok idő)
    Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    Webcamera. Numerikus bill. WIFi (azthiszem ezek alapok.
    Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? Alkalmanként.
    Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk) Akad de nem linkelném. Nem véleményezés kell arra hanem egy gép ami megfelel a fenti célokra.
    Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? ÚJ

Új hozzászólás Aktív témák