Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz adrian94 #54733 üzenetére

    Lehet, vagy nem. Kit érdekel. Ha játszol és mondjuk online teszed, akkor a neted elmegy és dugdoshatod a megahertzeket ahova akarod.
    Ha meg nem online vagy, akkor szépen mentesz, felállsz, és csinálsz valami hasznosat abban az x percben.

    Aki ezen húzza fel magát, az úgy kicsit egyszerű, nem bántásképpen.

    kzaabox: Tényleg ennyire égetően fontos, hogy abban a 20-30 percben is mehessen a Krízis10 fullgrafon? Ha igen, megértem. Egyébként meg ez egy olyan 6000. rangú dolog a mai notiknál, hogy magad sem hiszed. Bezzeg amiatt, hogy vibrál az összes kijelző meg egy halom fos az egész, ott már nincs para, de a megahertzek és a géming áramszünet alatt... na az prioritás. Tényleg bocs, de ez finoman szólva is ratyiság :R

    A példád meg kiváló(an sutaság), én egy elég eldugott helyen vagyok, ha ennyire fontos a munkád és ott is annyi áramszünet van mint itt (évi 2-3 is akár, előre bejelentve, olykor 2 véletlen is) és te pont akkor futtatod az antirák ellenszerének biomolekuláris buzgantyújának modelljét, akkor nem ez a te géped vagy venned kell egy nagy akksit és szépen betápolni.

    Egy butább processzorral és régebbi, de nem feltétlenül gyengébb GPU-val rendelkező notebook esetén soha nem történt semmi ilyesmi.

    Vagy nem, csak te arról nem tudsz, egy 4,5 éves gépet én pont tudok, minő véletlen, ami bizony nem verte telibe akksiról a gépet.

    Vajon venne olyan gépet az ember, ami így viselkedik, ha ezt a notebook honlapján feltüntetik?

    1millióból 2-nek ez fontos, a többieknek nem. Így egyszerű matekkal máris tudod, hogy mennyien vennének továbbra is gépet.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák