Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DamianB

    őstag

    válasz Tikakukac #141010 üzenetére

    Régen ezt csináltad ? :Y
    Én már full össze zavarodtam mikor pár hónapja be estem ide úgy voltam vele na most akkor megveszem a tutti gépet csak meg utána kérdezek ennek meg annak na ez nem jött össze .5 éve meg van az Asus imádom életem egyik legjobb helyre elköltött pénze volt mikor megvettem de ideje a cserének . Közben át néztem a gamer noti fórumba ott is olvastam kérdeztem rengeteget és most úgy állok hogy vagy Dell 7577 vagy g752 vagy g703 ( erre nagyon kicsi az esély nagyon kint van a keretből) és nem tudok dönteni . Dell nagyon bejön kollégának láttom 7567 és patent kis gép vékony is de viszont nem tudom mennyire lenne időt álló .G752 jó lenne
    de ott meg zavar pár apróság.
    Úgy hogy valószínűleg stand by végig nyomom a régebbi játékaim DS 1 -2 AC 3 FC3 BD Skyrim Witcher 1-2 és pár régebbi TW . Nyárig ez kitart és újra neki állok a kutakodasnak és hogy mit kellene venni a következő már inkább 6-8 évre .

    "Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

Új hozzászólás Aktív témák