Új hozzászólás Aktív témák

  • lopiko

    csendes tag

    Akkor a teszt:

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?

    A héten, minél hamarabb annál jobb.

    (2) Maximális keretösszeg Ft-ban?

    210000Ft

    (3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)

    Főleg böngészés, de rengeteg nyitott ablakkal (alap a 80), twitch.tv mellett youtube (egyszerre), plusz olvasgatás.
    Meg full hd-s film .

    (4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?

    Némi Leauge of legends, közepes részletesség felett.

    (5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?

    Mindkettő.

    (6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!

    Igen

    (7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?

    15.6col, vagy e fölött, Full HD ,fényes vagy matt mindegy

    (8) Notebook tömege?

    nem igazán számit, de persze a könnyebb jobb.

    (9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?

    Op-rendszerrel. win 7-8.1

    (10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?

    Tárhely : legalább 64 gig ssd + 500 gig Hdd , 8 giga ram(legalább), optika nem kell.

    (11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)

    webcam alap, HDMI jól jöhet. mindíg is szerettem volna világitós bill-t de még sose volt.

    (12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?

    Ahogy én böngészek, az bármilyen gépet megfog :)

    (13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)

    már linkeletem egy acert, tetszett benne a fél terra SSD , meg hogy helyben van [link]

    (14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?

    Használ is, sőt főleg az.

Új hozzászólás Aktív témák