Új hozzászólás Aktív témák

  • Yany

    addikt

    válasz Ermac #65034 üzenetére

    Esetedben max 14"-ban gondolkodnék. Ezen az áron egy gyors keresést megeresztve kb. ez a pár gép tűnik megfelelőnek a preferenciáid alapján:

    Asus X450LB

    Fogalmam sincs, mennyire megbízható gép (ezt majd a tapasztaltabbak elmondják), de most esett egy nagyot az ára, a mérete is rendben van és alkalmi játékfuttatásra is alkalmas.

    Lenovo IdeaPad Flex 2
    Spéci gép, sokmindent művelhetsz vele, fullhádés kijelző, hasonlóan gyors hardver. Egyetlen komoly gond vele, hogy állítólag használhatatlan a Lenovo garanciális supportja, vagyis ha gond van vele, akkor 8 (14?) napon belül tapasztald ki, hogy szó nélkül visszavihessd a boltba, különben sz*póág...

    Dell Vostro 5470
    Ez a gép is bekerülhet a szűrésedbe és első blikkre nagyon csábítónak hangzik. Mivel bőven szolgáltattam anyagot egy 2 hónapos cirkusszal ebben a fórumban, rá tudsz keresni a részletekre, úgyhogy most csak címszavakban a saját tapasztalatom:
    - Touchpad: pontatlan, iszonyat nagy input lag
    - Hűtés: minden ultrabookba ilyet (halk, a hang tónusa is barátságos suhogás és hatékony is)
    - Kasztni: csinos
    - WiFi: nálam használhatatlan volt (youtube-on videó)
    - Kijelző: a leggagyibb, amit valaha láttam (tükrös, fényerőben nagyon gyík és látószöge is rossz)
    - Billentyűzet: so-so (nekem megfelelt, de azóta már nyomkodtam sokkal jobbakat is)

    Egy szóval: ez utóbbi gépet én semmiképp nem javaslom, de lehet, hogy én vagyok az a bizonyos kivétel, akor bakot lőtt ezzel a cuccal.

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák