Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibee86

    veterán

    Sziasztok!
    Sajnos nem nagyon vagyok képben a notebookok teren, így a segítségetek kérném.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Mostanság.
    (2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
    160-180, de minél olcsóbb, annál jobb. :D
    (3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
    HD film, net, torrent, zene nagyjából.
    4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
    Nem igazán, de a későbbiekben lehet szeretném.
    5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
    Minőség
    6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
    Későbbiekben esetleg.
    (7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
    Minél nagyobb, fontos szempont lenne a szép kijelző, mivel sokat néznék rajta filmet.
    (8) Notebook tömege?
    Mindegy
    (9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
    Mindegy
    10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
    Minél több, annál jobb, de külső hdd-n van a legtöbb dolgom, így annyira nem fontos.
    (11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    webkamera, ki tudjam kötni tv-re.
    (12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
    Nem tudok róla :)
    (13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
    Nem túlzottan ástam bele még magam, és gondoltam inkább előbb tőletek kérek tanácsot.
    Köszi

Új hozzászólás Aktív témák