Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Dhampir #28433 üzenetére

    Ismerem a Lenovo-t, nem véletlenül írtam (lehet átfutottad), hogy első sorban Dell vagy Lenovo... :D És írtam, h a boltban is azt mondták a Lenovoval nem volt garis gondjuk -de keveset is adtak el.

    Itt ASUS X55 meg ilyesmik vannak, ezekre van a tömegnek igény ($$$)... és sztem természetes, hogy a boltos véleményét is megkérdeztem - ettől még nem lesz szentírás amit mond.

    ASUS-t a sok HDD hiba miatt nem merném ajánlani senkinek. Jah, mellesleg a kifutó brazos notik még csak most vannak fellendülőben, az emberek várják mint a Messiást... :U

    Szal. _ha én venném_ akkor Lenovo vagy Dell lehetőleg, és HP, ASUS: NEM. Várom a boltból az árat, megmondom az ismerősömnek, utána döntsön belátása szerint a saját pénzéről.
    Tényleg köszönöm a segítséget! :R Ha mégsem lenne jó a fenti 2 gép (árban, vagy színben vagy mittomén :D ), akkor jövök még ;]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák