Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Ispy #136347 üzenetére

    Mert ezek az angol elosztasu hazak olyan mocsok zsenialisan vannak kitalalva, hogy ugyan 3x akkora, mint a panellakas, amiben Mo-n eltunk, megsincs hely egy rohadt iroasztalnak (panelben volt). Ha lenne, eleve nem laposban gondolkodnek, hanem desktop+"eldobhatos" ultrabook-ban. Sajnos egyetlen asztal van, amihez le tudok ulni, az ebedloasztal, de oda meg nem tehetek semmit fixen, pakolgatni meg nem fogok, mert egy lusta dog vagyok. :D

    De egyebkent mostanra tenyleg eljutok lassan addig, hogy valahova ha beledoglok is meg kell oldani egy desktopot, mert kb minden problemamat megoldana.

    Raadasul tegnap konzultaltam az asszonnyal, inspiriont elvetettuk videos teszt utan, mert valami borzalom, mennyire gagyi hazban van, a hp zbook g4-es quadro m1200-2200 ereje hosszutavon nem lesz eleg, px000-eseket meg 15"os gepben nem talaltunk, gtx 10x0-at workstation0-be nem raknak, a max-q dizajn amugyis boven tul uj meg ahhoz, hogy egy ws-be bele tudjon maszni, az alienware-t szinten elvetette az asszony, mondvan, hogy boduleseten rohadt nehez, de legalabb iszonyatosan ronda, ugyhogy megint ott vagyunk, ahol a part szakad.

    Komolyan, kinunkban mar ott tartunk, hogy meg a Gigabyte Aero 15-ot is felvetettuk, mint lehetoseget, csak nekem meg vehemens agyviszketesem van a gondolattol, hogy tobb, mint 30.000ft-ot kiadjak egy gigabyte laptopra (meg ugy egyaltalan, a gondolattol, hogy gigabyte laptopom legyen, meg ha itt angliaban allitolag nem is olyan borzalmas a szervize, mint otthon), szoval tudja a tokom mi legyen. :(

    Pl tetszett nagyon a razer blade/razer blade pro fullHD is, erre kiderul, hogy orbitalis QC gondok vannak, ugyanolyan fos kurzormozgatok, mint a hp-kon, csak hogy meg tetezzuk is, a vadbarmok rameppeltek a page up-down/home-end gombokat is a nyilakra. :(

    +1: raadasul azert faj ez nekem nagyon, mert otthonra mindig is a desktop gep hive voltam, ha nem csak tartalomfogyasztasra kell a vas.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák