Aktív témák

  • tr4nc3

    tag

    válasz bdfhz #473 üzenetére

    Szia!

    Köszi a segítséget. Azért ragaszkodom erősebb CPU-hoz, mert az Adobe elképesztő, hogy mennyire nem optimalizálja a Flash-t, így egy gyengébb processzoron egy 1080p-s videó már szaggat :(
    Én nem 1-2 évre szeretném venni a gépet és inkább a jelenleg megfelelő hardver fölé szeretném tenni a mércét.
    RAM-ból azért gondoltam a 3GB-ra, mert nem láttam olyan túl nagy árkülönbséget a 2GB-os és 3GB-os noti árak között, ~max 10k, de annyit talán még megérne nekem 3GB RAM.
    Videokártyából tökéletes ez az alap integrált 4500MHD, mert játszani egyáltalán nem szeretnék.

    Ha 3GB RAM-mal nem lehet ilyen árkategóriában (120k) normálisabb, megbízhatóbb laptopot kapni, akkor örömmel fogadom a javaslatokat 2GB-os notikra is. De ha nincsennek olyan túl jó vételek, akkor 3GB RAM-osokat is nézegethetünk. Ez a HP tudásban nem rossz szerintem, de lehet hogy van nála jobb..

    Én Acert nem szeretnék mert épp a napokban ment tönkre egy Acer notebookom, és van jópár ismerősöm akik szintén igy jártak. És olyan túlzottan jókat sem olvastam róla sehol :( MSI-ről, ASUS-ről mostanában szintén..
    Amiket dicsérnek a: TOSHIBA, DELL (de ez erősen túl van árazva legtöbbször), Lenovo

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák