Aktív témák

  • birno

    addikt

    Sziasztok,

    Egy kis segitseget kernek, elkezdtem visszaolvasgatni, de csak kb. tanacstalanabb vagyok mint eddig. :)
    Laptopot vennek 2-300k kornyeken, programozashoz hasznalnam utkozben, suliban.
    Amire eddig jutottam, hogy procibol eleg lenne egy i3-as szint, kell 4GB memo, 12,1", 12,5" vagy 13,3"-as matt kepernyo johet szoba, hosszu akku ido, tehat nem art ha van 8-9 cellas akku s minimum 50WHr folotti, videokartya mindegy, nem akarok jatszani, meg HD filmeket nezni rajta, inkabb strapabiro legyen.
    Amiket eddig neztem, meg ti is ajanlottatok: [link], [link] vagy meg valami Thinkpad, de megmondom oszinten, hogy nem vagyok otthon ezekben a temakban, mindenkitol csak azt hallom, hogy a Thinkpad az hu de jo, de fogalmam nincs, hogy miert, esetleg ha errol felvilagositanatok azt megkoszonnem. :)

    Merevlemez az kerdeses, mert ha 200k koruliert vennek, akkor lehet beleferne meg egy SSD is, de minimum 120Gb-os kellene vagy nagyobb, csak nem olcsoak, amik meg olcsobbak nem tudom mennyire megbizhatoak, de pl. a Vostro 5400-as vincsije nem hangzik tul csabitoan.
    Plusz ficsor amit szivesen fogadnek az a hattervilagitas billentyuzethez, de ha nincs az se baj.

    Ezek alapjan ti mit mondanatok, hogyan jonnek ki a legjobban?
    Meg hol lenne erdemes bevasarolni?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák