Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • N.E.R.O.

    tag

    Sziasztok!

    Nem túl meglepő módon én is új monitor után nézelődök, mert lassan a laptopot visszacserélem asztali gépre.
    Elvárások:
    24"-27" képátló, nem feltétlenül kell a nagyobb, kb max 1,5m-re ülök majd tőle,
    FullHD felbontás, 16:9-es képarány.
    MATT KIJELZŐ, ez fontos, elegem van a csillogásból, ha kevés a fényerő akkor behúzom inkább a függönyt. Egyébként is este szoktam gép előtt ülni.
    Igényes IPS vagy hasonló panell. PWM nélkül, ha lehet
    Felhasználási terület: Munka, szövegszerkesztés, böngészés, filmszerkesztés, szabadidőben játék.
    Márkahűség nincs, a keret olyan 120e Ft pluszminusz egy kevés.
    Beépített USB elosztó előny, de nem feltétel, beépített hangszóró hátrány. :)
    Élőben sajnos nem érek rá megnézni semmit, Amazonról lesz rendelve (Egyesült királyság). Esetleg ha tudtok hasonlóan megbízható webshopról, akkor azt se tartsátok magatokban. Garancia megléte és használhatósága fontos.

    Köszönöm a válaszokat!
    Üdv!

    U.I.: Nem sürgős a dolog, van rá még kb. másfél, két hónapom.

    [ Szerkesztve ]

  • N.E.R.O.

    tag

    válasz Archttila #42463 üzenetére

    Meggyőző.

    De azért ha lehet mégis csak maradnék egyelőre a FullHD talaján, gondolván arra, hogy nekem az bőven elég, és hibába lesz majd Nvidia GTX780 (nem Ti) a gépben, kétlem hogy a jövőbeli játékok kimaxolva még 60fps felett futnának. Meg a filmeket is egyelőre így nézném, ugye ez az optimális. A munka meg eddig is elment a laptop 1680*1050-jén. És persze az is számít, hogy 110 fonttal több azért mint amit rászánnék, így elsőre.
    Azért köszönöm neked.

    Szóval várom a további javaslatokat is.

Új hozzászólás Aktív témák