Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JKalo

    tag

    Sziasztok,
    technikai segítséget szeretnék kérni monitor választással kapcsolatban:

    AOC E2476VWM6 LED

    A kinézett AOC (vagy esetleg más általatok ajánlott) monitornak az alábbi elvárásoknak kellene megfelelnie:
    - PC -> -> Monitor (D-SUB és HDMI csatlakozó megléte)
    - Satelitbox -> -> Monitor (HDMI csatlakozó)
    - PC/Satelitbox -> -> HDMI-Kábelek (HDMI shwitch) -> -> Monitor -> -> audió kimenet (sztereó mini-jack)-> -> Külsö hangszórók

    Méret: 24"?, vagy inkább 27"?
    Játékokhoz és tv-zéshez: 1-4ms válaszidö? vagy nagyobb 5ms is elfogadható?
    ....
    Üdv
    Kalo

  • JKalo

    tag

    válasz JKalo #73210 üzenetére

    technikai segítséget szeretnék kérni monitor választással kapcsolatban:

    AOC E2476VWM6 LED

    A kinézett AOC (vagy esetleg más általatok ajánlott) monitornak az alábbi elvárásoknak kellene megfelelnie:
    - PC -> -> Monitor (D-SUB és HDMI csatlakozó megléte)
    - Satelitbox -> -> Monitor (HDMI csatlakozó)
    - PC/Satelitbox -> -> HDMI-Kábelek (HDMI shwitch) -> -> Monitor -> -> audió kimenet (sztereó mini-jack)-> -> Külsö hangszórók

    Méret: 24"?, vagy inkább 27"?
    Játékokhoz és tv-zéshez: 1-4ms válaszidö? vagy nagyobb 5ms is elfogadható?
    ....

    Utánaolvasgattam itt a fórumban és az összefoglalóban...

    - Az AOC felejtős TN paneles - Rendben, kihúzva.
    - LG LG 24MB56HQ-B - ez már IPS, de "LG fehér fényes baja" ?! - eléggé megosztja a véleményeket ... - ára 42 736 Ft
    Számomra szűks. csatlakozókat tartalmazza: D-SUB + HDMI + Audio-Fejhallgató-kimenet
    - Dell SE2416H - ez egy kicsit jobb, de sajnos nincs Audio-Fejhallgató-kimenete, ezért kiesett. - 45 551 Ft

    valaki tudna segiteni a választásban, max 45ezer.

  • JKalo

    tag

    válasz Ren Hoek #73349 üzenetére

    Hát én megrendeltem a Benq-t, hosszas tűnődés után....
    A túl sok infó és keresgélés miatt valószínűleg a fa alá már nem nem tudom betenni a héten, de a 2 ünnep közt letesztelem.

    Mivel nekem 2xHDMI + VGA + 1 audio (hangszóró/hangfal) kimenetre volt szűkségem, 27" méretnél max 60-as keretnél eléggé leszűkítette a kínálatot. Vagy egy jó TN vagy egy belépő szintű IPS? (Az ASUS VX279H -n is gondolkodtam, de +10ezret már nekem nem ért meg.)
    A két panel közt átmenet a AMVA+(E2E)‎ paneles Benq EW2775ZH , amit egy Geforce GTX 750 Ti v.kari-val lesz párosítva.

    Egyik se hibátlan, mindegyikbe lehet találni valami hibát (ha elég mélyre ásol). Én most ez mellett döntöttem, lesz ami lesz.
    Talán az is közrejátszott, hogy most egy TN-s Benq G2222HDL -t használok.

Új hozzászólás Aktív témák