Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ManUnited

    aktív tag

    Sziasztok!

    XV275UP3 monitorral kapcsolatban nem nagyon találtam eddig sehol infót vagy véleményt, tesztet meg végképp nem. 150ezerért mennyire jó vétel ez most? Felhasználás napközben munka (laptop+type c, office és böngésző), este pedig PS5 lenne ( csak multi, cod, fifa. A single player játékokat tv-n játszom). Tudom, hdmi2.0 miatt a vrr-t bukom, de az annyira nem fontos nekem. 150 környékén van ennél jobb vétel vagy ez az acershop bf ár tényleg egy jó ajánlat? Főleg a ghosting érdekelne, mennyire lehet jelen ennél a monitornál?

    Válaszokat előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

  • ManUnited

    aktív tag

    válasz sztivo #133159 üzenetére

    Köszönöm a választ meg a linket, ezt valahogy nem sikerült megtalálnom. :) Kicsit gondolkodtam hogy 150 körül jobb vétel-e az lg 27gp850-b, illetve hogy várjak-e a bf akciókra jövő hét pénteken. De aztán úgy döntöttem ennél jobb feketével rendelkező monitor valószínűleg úgysem lesz ebben az ársávban és ez a monitor pedig nem hiszem hogy lesz olcsóbb máshol, úgyhogy berendeltem egyet. Kíváncsi leszek rá.

    Ha van ellenvélemény bárkitől, szívesen veszem ha megosztja. :)

  • ManUnited

    aktív tag

    válasz ManUnited #133158 üzenetére

    Sziasztok!

    Továbbra is monitort keresek, az XV275UP3 monitorral sajnos eléggé megjártam, 2db is coil whine-os volt, főleg szürke és fehér képnél volt zavaróan hangosan hallható. Ment vissza mind a kettő, harmadikkal már nem próbálkoznék. :) Főleg hogy a displayspecs oldala is hibás, nincs rajta usb-c port és így power-deliveryt sem tud 90w-ig, ami nem alapfeltétel, de nekem egy hasznos extra lett volna.

    Két monitort néztem ki, LG 27GP850P-B, ez most 125k az emagon és az alzán. A másik a Dell G2724D, ez most 136k az alzán. Kérdésem az lenne, hogy a kettő közül melyik a jobb választás? Rtings teszt alapján a Dell jobb kontraszttal rendelkezik, bár itteni hozzászólások alapján már lehet az LG-ben is jobb panel van, mint a Rtings teszt idején. Ráadásul a Rtings teszt azt írja a Dell is 10 bites, miközben mindenhol máshol 8 bitet írnak, az LG 10 bithez képest (tudom hogy igazából 8 bit + frc). És mint a fenti példa bizonyítja, már a displayspecsnek sem lehet mindig hinni. :)

    Illetve hogy 150körül mi az ami még ajánlott lenne, vagy ez az lg most abszolút best-buy?
    Kinézetre a Dell jobban tetszik (tudom, a kijelzőt nézzem, de az az LG talpnál sokkal jobban tetszik a Dell féle), de ha azt mondjátok az LG, vagy valami más jobb vétel, akkor azt veszem.

    A felhasználási kört leírtam az első hsz-emben, amire most válaszoltam.

    Előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák