Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz Nyugdíjas #6643 üzenetére

    Ugy tudom a lehetosege megvan, hogy a folyadekkristalyokat szabalyozo tranzisztorok hasznalat kozben mennek tonkre, tehat nem csak elso bekapcsolasnal jelentkezhet a pixel hiba.
    Megha ha igy is lenne ahogy irtad, a sub-pixel hibak meg mindig ott vannak lehetosegkent.

    Utolso monitoromat amikor vettem nehany eve volt gyarilag 72oras (sub-pixel es pixel gari) 2 sub-pixel hiba is volt elso bekapcsolnal, egyik raadasul szem magassagban.
    Amit elhoztam masikat azon nem volt 1 se 17 napig, de aztan beragadt az egyik es azota is ott virul egy sub-pixel hiba (kek szinben), szerencsere a monitor bal sarkaban van van nem messze az aljatol/oldalatol, igy a windows boot kepernyojen kivul ahol fekete a hatter sose lattam meg hasznalat kozben.

    Emlekszem egy cikkre valamikor 2003 kornyeken, mar akkor az LCD panelek rakfenejenek titulaltak a (sub)pixel hibat, nevetseges, hogy 8 evvel kesobb meg mindig itt tartunk.

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák