Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferke66

    tag

    válasz Brekk #65548 üzenetére

    Nagyon köszönöm a részletes válaszod,az ac515-től én sem várok csodát természetesen,mindösszesen bizonyos "rendszerhangok" miatt van rá szükségem.Holnapra ott a rendelés,ha megjön beszámolok róla,üdvözlet!

  • Ferke66

    tag

    válasz Brekk #65548 üzenetére

    Szia Brekk!

    Megérkezett a Dell U2515H+AC511 a mai napon.Hát mit ne mondjak....teljesen más dimenzióba csöppentem! Hihetetlen gyönyörű a képe,teljesen el vagyok ragadtatva!Kiemelném a fotós utómunkát,nagyon kényelmes rajta dolgozni! :DD Ellenben kérdeznék valamit..olvastam a friss cikket az Oázison a monitor színprofilok használatával kapcsolatban.Ott az van írva hogy az általatok elküldött színprofil bemásolása után (ami megtörtént) ne állítsunk el semmit a monitoron.Én ezt úgy értelmezem hogy akár böngészek vagy ami nekem fontosabb az utómunkák (Photoshop stb..) hagyjam úgy ahogy be lett kalibrálva a színprofil?A másik én Mac OS X-et használok tökéletes vele együttműködve minden tekintetben,bár kicsit féltem hogy az AC511 nem fog vele működni (külföldi fórumokon más OS X konfiguráción trükközni kellett vele) de nálam szuper az is,viszont még időm nem volt a dokumentációt átnéznem arra nem jöttem rá hogy hátul az usb csatikat mire használhatom a Mac-en.A külön álló oké mert ott tölti külön az iPad-ot de a többire ha perifériát vagy külső meghajtót kötök nem történik semmi.Hangsúlyoznám még a menü részt nem néztem át (van egy sürgős munkám) de feltételezem hogy ott kellene beállítanom?Köszönöm előre is a válaszod,maximálisan elégedett vagyok a termékkel csak ajánlani tudom másoknak is! :C

Új hozzászólás Aktív témák