Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dillis

    csendes tag

    válasz Luck Dragon #125877 üzenetére

    Igen, VESA 100x100-as karok állnak rendelkezésre. A céges laptopomnak (hp zbook 15 g5) 2 db Thunderbolt 3-as és egy 2.0-ás HDMI csatija van, így talán az lenne a legcélszerűbb, ha a Thunderbolt 3-assal daisy chain-nel sorba lehetne kötni rá a két monitort. Legalábbis ha jól tudom, akkor ez így megoldható. A PC-mnek (VGA: Gigabyte GTX 1660 SUPER) ezzel szemben 1 HDMI 2.0b és 3 DisplayPort 1.4 kimenete van. Tehát ott vagy a DP-kkel kell operálnom vagy kénytelen leszek valami Thunderbolt-os alaplapot venni idővel. Aztán, ha ez a megoldás még esetleg tölteni is tudná közben a laptopomat, akkor az végkép mennő lenne, de ez nem tudom hogy egyáltalán lehetséges-e egyszerre.

    Ez így működhet szerinted?

    Egyébként nem kockulok már sokat, sőt, nagyon keveset, de azért 100 Hz feletti frissítés talán még a hétköznapokban se fog megártani.

    Már néztem ilyen 34"-es LG 34WN780-B monitort is, de továbbra is jobban hangzik talán, ha két különálló monitort használok a továbbiakban is. Vagy esetleg még ez: ASUS PROART PA247CV

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák