Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchris78

    veterán

    válasz sutszi #116307 üzenetére

    hello, dell U2713HM, ez már nem mai darab talán 2015 környékén vettem 160-ért már akkor is használtan azóta is ezen nyomom... hasonló csak újabb modellek vannak itt a hardveraprón én azokból szemezgetnék hátha van valami megfelelő modell.. Nem gamer modellek de jó a színtér lefedettségük és nem szemfárasztóak szerintem. aktuális minőségi darabok ebbe az árba inkább csak használtan fog szerintem beleférni.

  • válasz sutszi #116307 üzenetére

    Én egy Dell UltraSharp U2721DE vettem, hibátlan. Mondjuk én azért vettem ezt, mert nekem kellett az USB-C kábel, hogy csak egy kábel átdugásával tudjak váltani az asztali gépem és a céges laptopom között, és ez az egyetlen modell jelenleg ami már átviszi az ethernetet is (mert van RJ45 csatlakozó is a monitoron). Bár gyárilag csak 60Hz-es felbontást ajánl fel, de a panel tudja a 75Hz-et, és az Nvidia szoftverből hozzá lehet adni egyedi profilt, és akkor viszi a 75Hz-et is. Tesztelve. Tudom, nem egy gamer monitor, nincs benne sok Hz, de simán jó casual gamereknek, én egész hétvégén a Far Cry 5-öt toltam vele, nekem tökéletesen megfelel. Pont olyan jó érzés használni, mint a U2412M-et, csak nagyobb a kép. Nem túlszaturált színek és tűéles kép. :) A kevés HZ-ért cserébe szerintem nagyon szép képe van. Ez pont benne van a keretedben, 164e Ft.

    Ha nem kell USB-C, akkor itt van a Dell UltraSharp U2719D ami szintén Ultrasharp és már csak 137e Ft.

    Ha Ultrasharp szint nem kell, elég a P széria, akkor meg itt van a Dell P2720D, ami már csak 110e Ft.

    Én örülök, hogy nem vettem gamer monitort irodai használatra. Sokat gondolkodtam, hogy mi legyen, USB-C vagy sok Hz-es gamer monitor, de végül - mivel sokkal többet dolgozom rajta, mint játszom -, az előbbi mellett döntöttem. Ami hibát fel tudok róni, hogy már túl vékony a káva, a webkamera kitakar a képből, szóval most azt egy külön polcra raktam a monitor fölé. Nem is értem, hogy az ilyen vékony kávás monitorokba miért nem integrálnak webkamerát, nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen, akit zavar, hogy a kamera kitakar a képből.

    The Amiga, Born a Champion

Új hozzászólás Aktív témák