Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz BogyóBP #107569 üzenetére

    A többi márka (kínai szemét) sem jobb. Isten ments Dell garanciától. Max a legvégső esetben használnám, amikor végleg lemondok egy termékről. Volt egy laptopom, aminek első perctől rosszul működött a Wifije. Megvettem és másnap küldtem szervizbe. Sajnos később tudtam meg, hogy egy régóta ismert Intel szoftverhiba volt. Természetesen a szervizben erről nem is hallottak, pedig akkor már több 1000 panasz volt a neten. Jöttek a Wifikártya cserék. Elsőre olyan jól sikerült, hogy ugyanolyan rossz maradt, de a jó összerakás miatt elszállt a hangszóró, alaplap, zsanértartó törött, végül a túlhúzott csavar miatt a plamrestet is behorpasztották. Mindent letagadva. Ez a szombathelyi szervizben történt. Kb fél évig nem is láttam azt a gépet, de nem kaptam újat. Még minket néztek hülyének, bizonyítani sem lehetett... nem voltam ott személyesen. Végül lemondtam róla és elküldtem Pestre postai csomagként lesz, ami lesz alapon. Tudjuk hogyan szállítanak. Ott akkor átnézték, de a gép sosem lett hibátlan. Ránézni sem bírtam annyira megutáltam.
    Szóval a megyei szerviz kilőve, Pestre nem megyek 240 km. Ha ott laknék biztos megmutatnám egy szervizesnek...

    Pár órája kicsit erősebben megnyomtam a gombot és mintha visszament volna a helyére. Nem tudom mi rögzíti. Még nem láttam erről videót szétszedve.
    Sajnos, ami ebbe az országba kerül az többnyire hulladék és nem azért, mert ez S széria. A TV-k sem jobbak. Műszaki cuccok, ruházat minden fullon van selejtes árúval.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák